$20.11
$27.30
Compare Price
You save
$7.19
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 306102 Coupling Spud 3/4"id A
Item:
#1325407
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 306102 |
| Manufacturer Part # | 306102 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan 306102 Coupling Spud 3/4"id A
$20.11
$27.30
You save
$7.19
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 306102 Coupling Spud 3/4"id A