$317.95
$431.75
Compare Price
You save
$113.80
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 325176 Module Electronic
Item:
#1131577
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 325176 |
| Manufacturer Part # | 325176 |
| Height | 3.75" |
| Width | 3.75" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sloan 325176 Module Electronic
$317.95
$431.75
You save
$113.80
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 325176 Includes 4 Aa Batteries

