$29.77
$43.80
Compare Price
You save
$14.03
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3301036
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 3301036 Kit Diaphragm Toilet 4.5 Gpf
Item:
#1131527
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 3301036 |
| Manufacturer Part # | 3301036 |
| Height | 2.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sloan 3301036 Kit Diaphragm Toilet 4.5 Gpf
$29.77
$43.80
You save
$14.03
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 3301036 Gallons Per Flush 4.5

