$62.37
$84.70
Compare Price
You save
$22.33
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan -3301075 Performance Kit Water Cl Oset 1.5 Gpf
Item:
#1131818
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -3301075 |
| Manufacturer Part # | -3301075 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 9" |
| Weight | 0.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan -3301075 Performance Kit Water Cl Oset 1.5 Gpf
$62.37
$84.70
You save
$22.33
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -3301075 Performance Kit Water Cl Oset 1.5 Gpf

