$14.95
$20.30
Compare Price
You save
$5.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 3308856 Stop Repair Kit 3/4"
Item:
#1131819
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 3308856 |
| Manufacturer Part # | 3308856 |
| Height | 2" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan 3308856 Stop Repair Kit 3/4"
$14.95
$20.30
You save
$5.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 3308856 Stop Repair Kit 3/4"

