$73.32
$99.55
Compare Price
You save
$26.23
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan -3308876 Stop Back Check 1"npt
Item:
#1131821
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -3308876 |
| Manufacturer Part # | -3308876 |
| Height | 2.5" |
| Width | 12" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan -3308876 Stop Back Check 1"npt
$73.32
$99.55
You save
$26.23
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -3308876 Stop Back Check 1"npt

