Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 3315111 Optima Electronic Faucet
Item:
#1519462
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 3315111 |
| Manufacturer Part # | 3315111 |
| Height | 4" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.1" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 3315111 Optima Electronic Faucet
