$4.79
$6.50
Compare Price
You save
$1.71
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -3323182
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sloan -3323182 Kit Vacuum Breaker Sloan
Item:
#1131289
15+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -3323182 |
| Manufacturer Part # | -3323182 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sloan -3323182 Kit Vacuum Breaker Sloan
$4.79
$6.50
You save
$1.71
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -3323182 Includes All Necessary Internal Parts

