$18.23
$24.75
Compare Price
You save
$6.52
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 3325814
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sloan 3325814 Cap Handle (w/ Gasket)
Item:
#1178425
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | 3325814 |
| Manufacturer Part # | 3325814 |
| Height | 1" |
| Width | 1.75" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Sloan 3325814 Cap Handle (w/ Gasket)
$18.23
$24.75
You save
$6.52
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan 3325814 Material Brass, Outer Diameter 1 3/4", 44 Mm, Includes Gasket, Plating Chrome-plated


