Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other -3393007
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sloan -3393007 Tube Vacuum Breaker1 1/2 X9"
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -3393007 |
| Manufacturer Part # | -3393007 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -3393007 Vacuum Breaker Tube By Sloan, Includes Threaded Locknut, Length 9" 229 Mm, Material(s) Brass, Note Used On Royal Flushometer Valves, Outside Diameter 1-1/2" 38 Mm, Plating Chrome-plated, Weight 0.718 Lb

