$14.95
$20.30
Compare Price
You save
$5.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan -5308381 Stop Control Kit 1"od H541asd
Item:
#1325409
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -5308381 |
| Manufacturer Part # | -5308381 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan -5308381 Stop Control Kit 1"od H541asd
$14.95
$20.30
You save
$5.35
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -5308381 Stop Control Kit 1"od H541asd