Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other EBV89-M
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Sloan EBV89-M Flush Kit Infrared Retro Fit
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | EBV89-M |
| Manufacturer Part # | EBV89-M |
| Height | 4.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 2.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan EBV89-M Includes Batteries Installation Tools, Manual, Override Low Battery Warning Light Infrared, Sensor Range, Adjustment Screw Reset Button 4 C

