Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Sloan ETF-80-4-B Faucet Etf 80 4
Item:
#1519302
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | ETF-80-4-B |
| Manufacturer Part # | ETF-80-4-B |
| Height | 5.4" |
| Width | 11.55" |
| Depth | 15.4" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan ETF-80-4-B Faucet Etf 80 4
