$18.70
$25.40
Compare Price
You save
$6.70
(26%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other H582
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Sloan H582 Cap Sloan Valve 1 7/16"od
Item:
#1131521
Technical details
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | H582 |
| Manufacturer Part # | H582 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Sloan H582 Cap Sloan Valve 1 7/16"od
$18.70
$25.40
You save
$6.70
(26%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Sloan H582 Material Brass, Outer Diameter 1 7/16", Plating Chrome-plated
