- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Sloan -M-101526-FA Valve Flushmate Tank Kit Sloan
| Manufacturer | Sloan |
|---|---|
| Model Number | -M-101526-FA |
| Manufacturer Part # | -M-101526-FA |
| Height | 16.75" |
| Width | 7" |
| Depth | 17.25" |
| Weight | 8.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Sloan -M-101526-FA Material Plastic, Length 15", 381 Mm, Width 6", 152 Mm, Height 14", 356 Mm, Includes Mounting Hardware Tank And Bowl Gaskets With Nuts, Inlet 3/4", Gallons Per Flush 1.6

