Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hatco aftermarket .
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 351-253964
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Smokaroma 351-253964 Thermostat
| Fits with Manufacturer | Smokaroma |
|---|---|
| Model Number | 351-253964 |
| Manufacturer Part # | 351-253964 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Smokaroma 351-253964 [ Type Essex Stemco - 351 ] [ Temp 80-192 F ], [ Bulb 3/16" X 13" ] [ Cap 36" ] ], [ Dial To Use A1699 K-182 # 22-1138 Pointer ], Hatco Warmer Series Fdw Fs Fshc Fst, Newer Grsds Units.
