Free Shipping
Free Shipping
$3,983.15
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 00-975525 Motor Drive 6hp (baldor# 36m5
Item:
#1519496
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 00-975525 |
| Manufacturer Part # | 00-975525 |
| Height | 16" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somat Company 00-975525 Motor Drive 6hp (baldor# 36m5
$3,983.15
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 00-975525 Motor Drive 6hp (baldor# 36m5