Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 00-975812 Screw Skhd 3/8 16 X 3/4 Sst N
Item:
#1519628
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 00-975812 |
| Manufacturer Part # | 00-975812 |
| Height | 0.8" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somat Company 00-975812 Screw Skhd 3/8 16 X 3/4 Sst N
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 00-975812 Screw Skhd 3/8 16 X 3/4 Sst N