Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-975860
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 00-975860 Gasket Rsa Fiber
Item:
#1519637
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 00-975860 |
| Manufacturer Part # | 00-975860 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 6.25" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 00-975860 Gasket Rsa Fiber