Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 00-975884 Circuit Breaker
Item:
#1519534
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 00-975884 |
| Manufacturer Part # | 00-975884 |
| Height | 2.9" |
| Width | 5.1" |
| Depth | 6.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 00-975884 Circuit Breaker