Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 00-975932 Cable 50/60/75 Udtturck 3 Rk
Item:
#1519537
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 00-975932 |
| Manufacturer Part # | 00-975932 |
| Height | 1.2" |
| Width | 6.2" |
| Depth | 14.1" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somat Company 00-975932 Cable 50/60/75 Udtturck 3 Rk
$134.91
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 00-975932 Cable 50/60/75 Udtturck 3 Rk