$135.74
$141.62
Compare Price
You save
$5.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 5000-230
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somat Company 5000-230 Molded Power Harness Somerset
Item:
#1571678
Technical details
| Manufacturer | Somat Company |
|---|---|
| Model Number | 5000-230 |
| Manufacturer Part # | 5000-230 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somat Company 5000-230 Molded Power Harness Somerset
$135.74
$141.62
You save
$5.88
(4%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somat Company 5000-230 Molded Power Harness Somerset