Free Shipping
Free Shipping
$87,259.96
$119,959.00
Compare Price
You save
$32,699.04
(27%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somat HE9 Somat Extractor 9” Processes Up To 3000 Lbs Waste Per Hour
Item:
#2027982
Technical details
| Manufacturer | Somat |
|---|---|
| Model Number | HE9 |
| Manufacturer Part # | HE9 |
| Type | Waste Extractor |
| Height | 103" |
| Width | 61" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1200 lbs |
Somat HE9 Somat Extractor 9” Processes Up To 3000 Lbs Waste Per Hour
$87,259.96
$119,959.00
You save
$32,699.04
(27%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somat, HE9, Somat Extractor 9”, processes up to 3000 lbs waste per hour
