Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 0500-300
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 0500-300 Tray Intake Lasered
Item:
#1519666
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 0500-300 |
| Manufacturer Part # | 0500-300 |
| Height | 9" |
| Width | 18" |
| Depth | 26" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 0500-300 Tray Intake Lasered
$375.58
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 0500-300 Tray Intake Lasered