Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 0747-125
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 0747-125 Shaft Handle
Item:
#1519674
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 0747-125 |
| Manufacturer Part # | 0747-125 |
| Height | 5" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 0747-125 Shaft Handle
$292.75
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 0747-125 Shaft Handle
