Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 1100-035
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 1100-035 Discharge Board Somerset
Item:
#1851650
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 1100-035 |
| Manufacturer Part # | 1100-035 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2 lbs |
| Weight | 2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 1100-035 Discharge Board Somerset
$124.11
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 1100-035 Discharge Board Somerset