Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 1100-503
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 1100-503 #4 Complete Scraper Somerset
Item:
#1851653
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 1100-503 |
| Manufacturer Part # | 1100-503 |
| Height | 7" |
| Width | 11" |
| Depth | 13" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 1100-503 #4 Complete Scraper Somerset
$311.95
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 1100-503 #4 Complete Scraper Somerset