Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset -1100-521
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset -1100-521 #2 Scraper Shaft Somerset
Item:
#1851721
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | -1100-521 |
| Manufacturer Part # | -1100-521 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Weight | 0.2 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset -1100-521 #2 Scraper Shaft Somerset
$130.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset -1100-521 #2 Scraper Shaft Somerset