Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 2000-628 Idler Arm Complete (sa)
Item:
#1519694
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 2000-628 |
| Manufacturer Part # | 2000-628 |
| Height | 2.2" |
| Width | 2.65" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 2000-628 Idler Arm Complete (sa)
$246.53
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 2000-628 Idler Arm Complete (sa)
