Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 2000-629
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 2000-629 Switch Plate Assy Somerset
Item:
#1851664
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 2000-629 |
| Manufacturer Part # | 2000-629 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 2000-629 Switch Plate Assy Somerset
$264.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 2000-629 Switch Plate Assy Somerset