Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 3000-422 Screw 5/16 18 X 3/4 Shoulder
Item:
#1519577
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 3000-422 |
| Manufacturer Part # | 3000-422 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 3000-422 Screw 5/16 18 X 3/4 Shoulder
$4.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 3000-422 Screw 5/16 18 X 3/4 Shoulder
