Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 4000-354
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 4000-354 Drive Chain Somerset
Item:
#1851729
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 4000-354 |
| Manufacturer Part # | 4000-354 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 4000-354 Drive Chain Somerset
$169.66
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 4000-354 Drive Chain Somerset