Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset -4000-502
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset -4000-502 Sprocket 41b16h X 3/4 W/ Key
Item:
#1325896
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | -4000-502 |
| Manufacturer Part # | -4000-502 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset -4000-502 Sprocket 41b16h X 3/4 W/ Key
$186.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset -4000-502 Sprocket 41b16h X 3/4 W/ Key