Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Somerset .
- Authorized Somerset dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Somerset 4000-506
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Somerset 4000-506 Sprocket 40b17h Assembly W/brg
Item:
#1519585
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | 4000-506 |
| Manufacturer Part # | 4000-506 |
| Height | 0.7" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset 4000-506 Sprocket 40b17h Assembly W/brg
$155.33
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset 4000-506 Sprocket 40b17h Assembly W/brg
