Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Somerset SOM4000-251 Spring Scraper
Item:
#1144749
Technical details
| Manufacturer | Somerset |
|---|---|
| Model Number | SOM4000-251 |
| Manufacturer Part # | SOM4000-251 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Somerset SOM4000-251 Spring Scraper
$17.82
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Somerset SOM4000-251 Spring Scraper

