$22.66
$25.00
Compare Price
You save
$2.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1-66S6 Hex Cap Screw 5/16 18 X 3/4 S.
Item:
#1520085
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1-66S6 |
| Manufacturer Part # | 1-66S6 |
| Height | 1.15" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1-66S6 Hex Cap Screw 5/16 18 X 3/4 S.
$22.66
$25.00
You save
$2.34
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1-66S6 Hex Cap Screw 5/16 18 X 3/4 S.
