$27.23
$30.04
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1006432
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1006432 Orifice Hood Drill # 32
Item:
#1261666
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1006432 |
| Manufacturer Part # | 1006432 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.6" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1006432 Orifice Hood Drill # 32
$27.23
$30.04
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1006432 Orifice Hood Drill # 32