$26.23
$28.94
Compare Price
You save
$2.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1008765
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1008765 Hood Orifice Drill #65
Item:
#1261367
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1008765 |
| Manufacturer Part # | 1008765 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1008765 Hood Orifice Drill #65
$26.23
$28.94
You save
$2.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1008765 Hood Orifice Drill #65
