Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend aftermarket .
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1073402
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1073402 Knob 2 D Off High Low
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1073402 |
| Manufacturer Part # | 1073402 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1073402 Black Plastic Knob [ 2" Dia ] [ Off-high-low], [mount .240"][flat Down] White Letters Set Screw Down, Southbend, Broiler Series S-36 S-60 300 3230., Grill Series 300., Range Series 300.

