Free Shipping
Free Shipping
$2,758.31
$3,043.29
Compare Price
You save
$284.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1112299
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1112299 Hot Top Plate Weld Assem Bly
Item:
#1261861
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1112299 |
| Manufacturer Part # | 1112299 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1112299 Hot Top Plate Weld Assem Bly
$2,758.31
$3,043.29
You save
$284.98
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1112299 Hot Top Plate Weld Assem Bly