$26.23
$28.94
Compare Price
You save
$2.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1118302 Ceramic Tape W/ Psa 1/8 X 1 X 25
Item:
#1189990
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1118302 |
| Manufacturer Part # | 1118302 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1118302 Ceramic Tape W/ Psa 1/8 X 1 X 25
$26.23
$28.94
You save
$2.71
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1118302 Ceramic Tape W/ Psa 1/8 X 1 X 25

