Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend aftermarket .
- Engineered to match existing Southbend units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Southbend 1119201
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend 1119201 Quadrant Bolt 5/16 18 X 3 1/2
| Fits with Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1119201 |
| Manufacturer Part # | 1119201 |
| Height | 0.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1119201 Bolt 5/16"-18 X 3-1/2" Hex Bolt, For Quadrant Assembly, Southbend Broiler 32 32-40, Ovens W/ Suffix B C D W/o "co" Prefix., Series 300
