Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1146252 Bolt Hx Hd Frt Bearing 1/4" 20 X 1 3/4"
Item:
#1198068
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146252 |
| Manufacturer Part # | 1146252 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 1.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1146252 Bolt Hx Hd Frt Bearing 1/4" 20 X 1 3/4"
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146252 Bolt Hx Hd Frt Bearing 1/4" 20 X 1 3/4"
