$27.23
$30.04
Compare Price
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1146403
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1146403 Nut 3/8 16 Hex Plain
Item:
#1260420
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146403 |
| Manufacturer Part # | 1146403 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1146403 Nut 3/8 16 Hex Plain
$27.23
$30.04
You save
$2.81
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146403 Nut 3/8 16 Hex Plain
