Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1146906
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1146906 Elbow 1/8 Street Blk Sc H40
Item:
#1260025
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1146906 |
| Manufacturer Part # | 1146906 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1146906 Elbow 1/8 Street Blk Sc H40
