$24.70
$27.25
Compare Price
You save
$2.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1147304
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1147304 Tee Pipe Blk 3/4
Item:
#1261466
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1147304 |
| Manufacturer Part # | 1147304 |
| Height | 1.55" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 2.6" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1147304 Tee Pipe Blk 3/4
$24.70
$27.25
You save
$2.55
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1147304 Tee Pipe Blk 3/4