Free Shipping
Free Shipping
$1,431.75
$1,579.68
Compare Price
You save
$147.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1160663
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1160663 Hopperfrm Asm
Item:
#1264917
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1160663 |
| Manufacturer Part # | 1160663 |
| Height | 3.8" |
| Width | 27" |
| Depth | 29" |
| Weight | 11.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1160663 Hopperfrm Asm
$1,431.75
$1,579.68
You save
$147.93
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1160663 Hopperfrm Asm