Free Shipping
Free Shipping
$1,477.85
$1,630.54
Compare Price
You save
$152.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1160979 Grease Drawer W/a
Item:
#1259901
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1160979 |
| Manufacturer Part # | 1160979 |
| Height | 4.75" |
| Width | 13.3" |
| Depth | 24.9" |
| Weight | 4.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1160979 Grease Drawer W/a
$1,477.85
$1,630.54
You save
$152.69
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1160979 Grease Drawer W/a