$250.88
$276.80
Compare Price
You save
$25.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Southbend .
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend 1161318
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1161318 Flue Extension
Item:
#1260415
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1161318 |
| Manufacturer Part # | 1161318 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Southbend 1161318 Flue Extension
$250.88
$276.80
You save
$25.92
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1161318 Flue Extension