Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Southbend 1161752 Dial 2 1/4 D Off 200 100
Item:
#1179179
Technical details
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | 1161752 |
| Manufacturer Part # | 1161752 |
| Height | 0.9" |
| Width | 2.15" |
| Depth | 2.2" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend 1161752 Dial 2 1/4 D Off 200 100
